Saraybosna

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Saraybosna şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Saraj, Hotel Europe ve Ibis Styles Sarajevo yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Saraybosna konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Saraybosna otelleri

en düşük 335 TL
en düşük 481 TL
en düşük 745 TL

Yolcular Saraybosna için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,6
Gurme Seyahatseverler
7,2
Maceraperest Yolcular
6,9
Ruh Dinginliği Arayanlar
6,7
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (75)
Zeliha  Baş
Zeliha Baş
3.02.2019

Yapacak pek birşey yoktu 4 en fazla 5gün geçirilebilecek yer köftesi yoğurtlu dondurması ve börekleri güzeldi

Tolga Kör
Tolga Kör
2.02.2019

Hem tarih görüp hem kafa dinlemek istiyorsanız doğru yer

Alice
Alice
13.07.2019

En güzel ve büyüleyici şehir. Balkanlar'da bir turneye çıktık ve ne bekleyeceği hakkında hiçbir fikrim yok, ancak şehrin güzelliği ve ortamın güzelliği ve halkın inanılmaz tarihi ve esnekliği ile havaya uçuruldu. Osmanlı döneminden itibaren tarih, merkezden geçerken büyüleyici ve net bir şekilde kendini gösteriyor. En dikkat çeken ve dokunaklı olanı doksanların savaşından ve kuşatmasından devam eden iyileşmedir. Sarı Kale'yi, tünel müzesini ve Yahudi mezarlığını görmek için o zamana kadar yaşayan bir kadınla harika bir tur attı; yeterince tavsiye edemez. Yugoslav savaşını hassas bir şekilde inceleyen birçok müze ve bunun etkisi; Srebrenitsa ve Savaş Çocukluğu konulu fotoğraf sergisi hem yürek hem de önemli. Herkes Saraybosna'yı ziyaret etmeli.

Ena H
Ena H
30.06.2019

Tarih, kültür, doğa ve son dolu ama en az değil, şaşırtıcı Bosnalı yiyecek!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 263 TL ile Eylül ayıdır. Saraybosna şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 391 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 361 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 308 TL tutarından %14 daha fazladır.
Saraybosna şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,3°C/54,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,9°C/82,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,1°C/26,4°F sıcaklığa sahiptir.
Saraybosna (SJJ) (3,52 km), Saraybosna şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Tuzla (68,55 km)

Bosna-Hersek seyahati planlayın