San Carlos

17 Ara 2019 - 18 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre San Carlos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 5BR House Near Downtown Redwood City - Sleeps 16, Oakwood Redwood City ve Cloud Metals yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak San Carlos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı San Carlos otelleri

en düşük 1.011 TL
en düşük 649 TL

Yolcular San Carlos için ne diyor?

9,8
İş İçin Seyahat Edenler
9,8
Gurme Seyahatseverler
7,5
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (5)
Chuck G.
Chuck G.El Granada
6.01.2017

San Carlos is where I have called home for the past 29 years. It's a great, safe place to live that's ideally situated between San Jose and San Francisco. It has a nice, small-town feel but with a bustling downtown area for shopping and dining.

Darren Anderson
Darren AndersonSan Francisco
27.10.2015

There are some really great shops and restaurants in San Carlos. Most places have outdoor seating, which is nice when it's not too hot or raining. Fun place to bring the family or hang out after work for some cocktails.

Veronica
VeronicaRedwood City
25.07.2014

I'm in love with the Bay Area and especially the peninsula, so this is surely biased. Clean, and safe city with a lot of wealth floating around. Nice shops and close to freeways, easy to navigate.

Eric Brink
Eric BrinkPleasant Hill
25.07.2014

San Carlos is the suburb just south of Belmont and the former home of the Circle Star Theater, a local favorite when I lived in these parts. San Carlos is relatively small and affluent, with one main draw being Laurel Street with all its cool little restaurants and shops.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 794 TL ile Aralık ayıdır. San Carlos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.687 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 985 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.300 TL tutarından %31 daha azdır.
San Carlos şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,2°C/50,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 24,9°C/76,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,1°C/41,2°F sıcaklığa sahiptir.
San Francisco Uluslararası (SFO) (16,01 km), San Carlos şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Oakland Metropolitan Oak (24,39 km) San Jose International (33,33 km) Concord (56,52 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın