New York

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre New York şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Vetiver / Manhattan Skyline, The Manhattan at Times Square ve La Quinta by Wyndham Clifton/Rutherford yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak New York konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı New York otelleri

en düşük 509 TL
en düşük 1.428 TL
en düşük 3.047 TL

Yolcular New York için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
8,2
Modayı Belirleyenler
7,6
Outdoor Meraklıları
7,5
Gece Hayatı Severler
7,0
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (79)
Szu Myat
Szu MyatYangon
5.08.2017

It was quite an adventure.I didn't want to leave this place. Suitable for everyone.

Inflatabledartboard
InflatabledartboardLondra
13.07.2017

Welcom to www.inflatabledartboard.co.uk! The inflatable dartboard is incredibly flexible and can be set up in various positons. This makes it a good entertainment hub for birthday parties, family get together and corporate outings. Contact US Phone: +1 951-472-2724 (USA) Email: sales@inflatabledartboard.co.uk

Celeste Lucci
Celeste LucciPalo Alto
3.11.2016

Most parts of New York are fine to explore, but you haft to be carful. Even though tons of famous and rich people live there, doesn't mean poor people and the homeless wouldn't be wondering the streets.

Olivia Latchella
Olivia Latchella
29.09.2015

New York is the place to be. It's fun dynamic and everyone can enjoy themselves with all its diversity.

SSS

Syracuse (SYR) (41,64 km), New York şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın