Connecticut

30 Ağu 2019 - 31 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Connecticut şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Red Lion Hotel Cromwell, Rodeway Inn & Suites East Windsor ve Red Roof Inn Hartford- New Britain yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Connecticut konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Connecticut otelleri

en düşük 111 TL
en düşük 185 TL
en düşük 280 TL

Yolcular Connecticut için ne diyor?

9,8
Lüks Seyahatçiler
7,5
Sağlıklı Yaşam
7,4
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (8)
Celeste Lucci
Celeste LucciPalo Alto
3.11.2016

Super peaceful place right next to New York City. It's amazing to see this much nature next to one of the biggest cities in the world.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
6.01.2017

Really just saw it through the car windows as I was passing through. From what I could see Connecticut seemed nice and quaint. It's supposed to be a nice place to live if you commute into New York City.

Christopher Soto
Christopher SotoDanbury
6.01.2017

Blue Jay Orchards

Lucy Swift Weber
Lucy Swift WeberNew York City
20.04.2012

SSS

Hartford Brainard (HFD) (14,92 km), Connecticut şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Hartford Bradley Uluslararası (36,47 km) New Haven (40,83 km) Bridgeport (59,79 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın