Aspen

20 Ara 2019 - 21 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aspen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Inn at Aspen, The Snow Queen Lodge and Cooper Street Lofts ve Aspen Square Condominium Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aspen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Aspen otelleri

en düşük 1.313 TL
en düşük 3.558 TL
en düşük 6.760 TL

Yolcular Aspen için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Maceraperest Yolcular
9,3
Lüks Seyahatçiler
6,7
Gurme Seyahatseverler
6,1
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (51)
Tarina Peterson
Tarina PetersonCentennial
9.07.2017

Aspen is a gorgeous town. Expensive but fantastic to visit. There's plenty to see and do in town and in the surrounding mountains at any time of year.

Shelly Houch
Shelly HouchGreenville
1.04.2017

Photo taken while snowmobiling in Aspen. Great town for outdoor activities!

Travel + Leisure
Travel + LeisureNew York City
12.02.2014

The A-list ski town has no shortage of plush hotels primed for romance—such as The Little Nell or the St. Regis—or sips to get you there: the Rocky Mountain state’s legendary craft beer scene helped rank this tony mountain town at the top of the survey for its local brews (such as Aspen Brewing’s pale ale called This Season’s Blonde). For a romantic dinner you can’t beat Cloud Nine Alpine Bistro, with big views—from 10,700 feet—of the Maroon Bells and European-style classics such as fondue and veal schnitzel. Readers also applauded Aspen for its variety of events, from the X Games to the high-minded Aspen Ideas Festival.

Audra Leigh "SDCheers.com"
Audra Leigh "SDCheers.com"Oceanside
25.11.2013

This just happens to be one of my favorite cities - and not just because I was born here. Aspen is beautiful any time of year. Some of my favorite memories are in the spring up in the mountains surrounded by wild flowers. Nothing gets better than being in a field when a sun shower surprises you and there's nothing but beauty around you. I could go on for hours, but I won't.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 1.821 TL ile Mayıs ayıdır. Aspen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 3.414 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.730 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 2.607 TL tutarından %50 daha azdır.
Aspen şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,7°C/28,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 35,2°C/95,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -8,2°C/17,2°F sıcaklığa sahiptir.
Aspen (ASE) (5,82 km), Aspen şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Vail Eagle County (50,95 km) Gunnison (73,96 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın