Resü'l-Hayme

18 Haz 2019 - 19 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Resü'l-Hayme şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Al Hamra Village, Citymax Hotel Ras Al Khaimah ve Marjan Island Resort & Spa Managed By Accor yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Resü'l-Hayme konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Resü'l-Hayme otelleri

en düşük 376 TL
en düşük 362 TL
en düşük 598 TL

Yolcular Resü'l-Hayme için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Gezginler
7,5
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (7)
Fahad Bukhari
Fahad BukhariResü'l-Hayme
11.06.2016

Ras Al-Khaimah is like a pearl of the northern Emirates. It is as simple and traditional as pristine it is. With a clean and natural beaches and a dynamic Vista of Jebel e Jais crowning the emirate it has everything to offer for an adventurer as well as traditional tourists. Drive up to the mountain, do rock climbing or take a traditional boat ride in the mangrove Laden waterfront the options are endless. To add cherry to the top, it is not as busy as Dubai.

Sam
SamDubai
6.01.2017

Ras Al Khaimah is the future tourist hub of the UAE. It's beautiful. You get mountains and beach! It also has a more authentic feel because the population of locals outweighs the number of visitors. If you come to see Dubai... take a short trip over to RAK, you won't regret it.

Clairol Bag-ao
Clairol Bag-aoAbu Dabi
28.10.2012

Best waterpark in UAE

Mohammad Akmal
Mohammad AkmalResü'l-Hayme
30.01.2011

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 339 TL ile Temmuz ayıdır. Resü'l-Hayme şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.269 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 413 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 623 TL tutarından %50 daha azdır.
Resü'l-Hayme şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 34,5°C/94,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 42,9°C/109,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 12,1°C/53,8°F sıcaklığa sahiptir.
Ras Al Khaimah (RKT) (19,77 km), Resü'l-Hayme şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Al Hamra SPB (19,91 km) Sharjah (67,92 km)

Birleşik Arap Emirlikleri seyahati planlayın