Al Jazīrah al Ḩamrā'

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Al Jazīrah al Ḩamrā' şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Feel Good Studio 115, Feel Good Studio 114 ve Brydges Guest House RAS AL Khaima yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Al Jazīrah al Ḩamrā' konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Al Jazīrah al Ḩamrā' otelleri

en düşük 199 TL
en düşük 176 TL
en düşük 371 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 404 TL ile Mayıs ayıdır. Al Jazīrah al Ḩamrā' şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.669 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 765 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 637 TL tutarından %16 daha fazladır.
Al Hamra SPB (RHR) (2,77 km), Al Jazīrah al Ḩamrā' şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ras Al Khaimah (17,73 km) Sharjah (51,71 km) Dubai (67,45 km) Dubai Creek SPB (69,81 km)

Birleşik Arap Emirlikleri seyahati planlayın