Al Ain

6 Mar 2020 - 7 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Al Ain şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında City Seasons Hotel Al Ain yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Al Ain konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Al Ain otelleri

en düşük 501 TL
en düşük 485 TL
en düşük 533 TL

Yolcular Al Ain için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,7
Ailece Seyahat Edenler
7,9
Maceraperest Yolcular
6,7
Doğa Tutkunları
6,7
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (26)
Keane
KeaneSan Francisco
9.04.2019

I loved Al Ain for the history and old buildings. We visited the old fort, the palace and the oasis. Each offered a fascinating look back to desert life in the past.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
6.01.2017

Al Ain is a charming desert oasis town on the border of Oman and the United Arab Emirates. More oasis than desert, the city provides most of the charms of its more cosmopolitan sister cities of Abu Dhabi and Dubai with out all the urban baggage such as traffic jams and hour long commutes. Emiratis actually outnumber the expats here! Three cinemas and as many shopping malls offer much needed air conditioned refuge from the Arabian sun when it tops out in the summer near the boiling point.

Sam
SamDubai
6.01.2017

Al Ain is one of the most beautiful Emirates in all of the UAE. It's charming and unique compared to the others. It tends to have cooler temps in the summer as well.

Tikka Khan
Tikka Khan
3.09.2019

Ok

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 454 TL ile Kasım ayıdır. Al Ain şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 605 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 541 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 530 TL tutarından %2 daha fazladır.
Al Ain şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,1°C/69,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 44,5°C/112,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 12,8°C/55,0°F sıcaklığa sahiptir.
Al Ain (AAN) (4,76 km), Al Ain şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Arap Emirlikleri seyahati planlayın

Al Ain ve çevresi