Kaltenbach

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kaltenbach şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Appart Klocker, Ferienhaus Edith ve Ferienhäusl Hubert und Staller yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kaltenbach konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kaltenbach otelleri

en düşük 253 TL
en düşük 724 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 609 TL ile Kasım ayıdır. Kaltenbach şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.560 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.263 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.000 TL tutarından %20 daha fazladır.
Kaltenbach şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,1°C/39,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,0°C/77,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,2°C/22,6°F sıcaklığa sahiptir.
Innsbruck (INN) (39,73 km), Kaltenbach şehrine en yakın havaalanıdır.

Avusturya seyahati planlayın