Port Lincoln

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Port Lincoln şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında chargeo.stay Cottage, The Shark Apartments 2 ve Marina Reflections yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Port Lincoln konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Port Lincoln otelleri

en düşük 454 TL
en düşük 576 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 447 TL ile Ekim ayıdır. Port Lincoln şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 779 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 461 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 599 TL tutarından %29 daha azdır.
Port Lincoln şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,5°C/56,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 21,8°C/71,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 11,7°C/53,1°F sıcaklığa sahiptir.
Port Lincoln (PLO) (12,79 km), Port Lincoln şehrine en yakın havaalanıdır.

Avustralya seyahati planlayın