Longreach

18 Ara 2019 - 19 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Longreach şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Wellshot Hotel, Longreach Outback Adventures ve Longreach Tourist Park - Caravan Park yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Longreach konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Longreach otelleri

en düşük 581 TL

Yolcular Longreach için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,3
Maceraperest Yolcular
8,3
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (6)
Robert Somerville
Robert SomervilleInvercargill
3.07.2018

Qantas Founders Outback Museum is the place to go and look at some of Qantas old planes

Juno Kim
Juno KimAnchorage
5.05.2015

The capital of Outback Queensland, Longreach is a good town to start of finish your trip. Don't miss out Qantas Founder's Museum, Stockman's Hall of Fame, and many more unique places.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
5.05.2015

Iconic and friendly Outback town at the end of the railway, Longreach is a great place to start or end your adventure through the Outback. The easy-going downtown is packed with coffee shops, bakeries, studios, souvenir shops, and friendly faces. Longreach is home to the Qantas Founders Museum and the Stockman's Hall of Fame. If you're without your own set of wheels, look to Outback Aussie Tours (next to the railway station) for some tours through the Outback.

Lorrena White
Lorrena WhiteIlfracombe, Queensland
6.01.2017

Longreach is a friendly outback town and great to visit in the winter months. The sunsets are glorious.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 489 TL ile Kasım ayıdır. Longreach şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 581 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 520 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 540 TL tutarından %3 daha azdır.
Longreach şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 29,5°C/85,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 36,8°C/98,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 7,1°C/44,8°F sıcaklığa sahiptir.
Longreach (LRE) (2,53 km), Longreach şehrine en yakın havaalanıdır.

Avustralya seyahati planlayın