Kingscote

13 Ara 2019 - 14 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kingscote şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kingscote Central, Bayview Beach House Apartment No 2 ve Inna Nutshell yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kingscote konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kingscote otelleri

en düşük 545 TL
en düşük 689 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 605 TL ile Haziran ayıdır. Kingscote şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.150 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 643 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 707 TL tutarından %9 daha azdır.
Kingscote şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,2°C/68,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 28,4°C/83,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 6,6°C/43,9°F sıcaklığa sahiptir.
Kingscote (KGC) (0,29 km), Kingscote şehrine en yakın havaalanıdır.

Avustralya seyahati planlayın