Puerto Iguazú

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Puerto Iguazú şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Iguazu Rey Hostel, Hotel Saint George ve Iguazu Jungle Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Puerto Iguazú konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Puerto Iguazú otelleri

en düşük 242 TL
en düşük 174 TL
en düşük 864 TL

SSS

Puerto Iguazú şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 436 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 436 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 327 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 436 TL fiyatından %25 TL daha fazladır.

Arjantin seyahati planlayın