Puerto Iguazú

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Puerto Iguazú şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Village Cataratas, Sogno Alquileres Temporarios ve Rainforest Hotel Selva yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Puerto Iguazú konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Puerto Iguazú otelleri

en düşük 372 TL
en düşük 631 TL
en düşük 645 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 198 TL ile Ekim ayıdır. Puerto Iguazú şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 503 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 340 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 322 TL tutarından %5 daha fazladır.
Iguaçu (IGR) (18,02 km), Puerto Iguazú şehrine en yakın havaalanıdır.

Arjantin seyahati planlayın