Bahía Blanca

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bahía Blanca şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartamentos Güemes, Apartment Lam62 ve M&A Apartamentos Temporales yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bahía Blanca konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bahía Blanca otelleri

en düşük 410 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 258 TL ile Kasım ayıdır. Bahía Blanca şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 364 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 364 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 293 TL tutarından %19 daha fazladır.
Bahía Blanca şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,2°C/61,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 32,2°C/90,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 2,2°C/36,0°F sıcaklığa sahiptir.
Bahia Blanca (BHI) (10,41 km), Bahía Blanca şehrine en yakın havaalanıdır.

Arjantin seyahati planlayın