Namibe

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Namibe şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Não tem Propreidade, Iu Hotel Namibe ve Hotel Infotur yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Namibe konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Namibe otelleri

en düşük 192 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 339 TL ile Ağustos ayıdır. Namibe şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 572 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 459 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Namibe şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,1°C/55,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 20,0°C/68,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Nisan olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Namibe (MSZ) (2,21 km), Namibe şehrine en yakın havaalanıdır.

Angola seyahati planlayın

Namibe ve çevresi