Dresden

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dresden şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında a&o Dresden Hauptbahnhof, Azimut Hotel Dresden ve Hostel Mondpalast yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dresden konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dresden otelleri

en düşük 468 TL
en düşük 512 TL
en düşük 694 TL

Yolcular Dresden için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,6
Gezginler
7,6
Ailece Seyahat Edenler
6,6
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (62)
Gil Harel
Gil HarelSan Jose
31.03.2017

Güzel klasik Avrupa Alman citiy. 2. Dünya Savaşı sırasında yıkılan şehir, daha önce olduğu gibi tamamen yeniden inşa edildi. Doğu Almanya’nın bir parçası olduğu zamanlarda ve Almanya birleştiğinde daha da fazla çaba sarf etti. Dresden zengin bir tarihe sahiptir ve orta kötülükte çok önemli bir şehir / krallıktır. Hazine müzesini kaçırmayın.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
19.08.2014

Birkaç kez burada bulunduk ve bu şehri ziyaret etmek bir zevk. Buradaki harika müzelerin hiçbirinin içine girmeseniz bile, görülecek çok şey olan bir açık hava müzesi gibi. Bir gün ayırın, manzaraları görün ve İkinci Dünya Savaşı sırasında bombalandığını unutmayın.

Laurel W
Laurel WCalgary
3.08.2014

Dresden'e kısa bir ziyaret bile olsa, bir zamanlar Avrupa'nın kültürel başkenti olan güzel şehri ortaya koyuyor. II. Dünya Savaşı'ndaki yıkıcı bombalamadan sonra kentin restorasyonu devam ediyor.

Anne Becker
Anne BeckerCrit
30.06.2014

Güzel ve ilginç Şehir! Tüm ünlü yerleri ziyaret etmek için zaman ayırın. Noel pazarı en iyisi!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 423 TL ile Şubat ayıdır. Dresden şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 564 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 475 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 483 TL tutarından %1 daha azdır.
Dresden şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,6°C/51,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,0°C/73,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -2,7°C/27,1°F sıcaklığa sahiptir.
Dresden (DRS) (11,45 km), Dresden şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın