Harita

Tuifly.be uçak bileti

2004 yılında 5 adet uçakla seferlerine başlayan Jetairfly, kendisi dışında 7 ayrı havayolu ile birlikte Avrupa'daki en büyük seyahat şirketlerinden biri olan TUI Seyahat Şirketi'ne bağlı olarak çalışır. Merkezi Brüksel havaalanıdır. Hızla gelişimini, genişleme ve modernizasyon programına borçlu olan Jetairfly Belçika`nın ikinci büyük yolcu taşiyan havayolu şirketidir. Jetairfly, 22 uçaktan oluşan ve hem güvenlik hem de teknoloji açısından uluslararası standartlara uygun, genç ve modern filosuyla 16 tan fazla noktaya tarifeli ve charter seferler düzenlemektedir. 

Neden Jetairfly

Check-in

Birçok havayolu şirketinde olduğu gibi jetairfly ile seyahatinizde de check-in işleminizi havaalanında yaptırmanın yanısıra, internet üzerinden yaptırma şansınız var. Havaalanında check-in yaptıracaksanız,uçuş saatinizden iki saat önce kontuarda olmanız gerekmektedir, uzun yolculuklarda üç saat önce gelinmesi gerekmektedir. Jetairfly ile online check-in zahmetsiz ve hızlı olması nedeniyle tercih edilen yöntemdir. Havaalanında uzun kuyruklarda saatler harcamak yerine, oturduğunuz yerden check-in işleminizi yaparak, biniş kartınızı alabilirsiniz ve el bagajı dışında bagajınız yoksa, havaalanına geldiğinizde zaman kaybetmeden direkt uçuş kapısına gidebilirsiniz. Bağlantılı uçuşlarda her uçuş için ayrı check-in yaptırmanız gerekmektedir.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

Jetairfly`ın belirledigi, bagaj kg hakkı, yolcu başına kısa ve orta mesafedeki yolculuklar için 15 kg, Küba,Dominik Cumhuriyeti,Jameika,Kenya,Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri`ne yapılan uzun yolculuklar için ise 20 kg dır.Ölçüler ise 80 x 60 x 25 olarak belirlenmiştir.Bu belirlenen sınırları aşan bagajlar için 3 gün öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. El bagajları ve 2 yaş üzeri çocukların bagaj hakkı ise 6 kg ve 55 x 40 x 20 dir. El bagajında, sivri uçlu ve kesici alet dışında, 100 miligramı aşan sıvımaddelerin taşınması yasaktır

Koltuk seçimi

Check-in işleminizi yaparken, koltuk seçimi de yapıyorsunuz bu sebeple online check-in yapmak avantajlı bir yöntem.Koltuk rezervasyonunu geç yaptırmanız durumunda, tercih ettığiniz cam kenarı ya da koridor yerine boş kalan koltukları kabullenmek durumunda kalacaksınız. Özel durumu olan bazı yolcular; anne adayları veya belli bir yaşın altında ki çocuklar check-in işlemlerini havaalanında yaptırmak zorundadır.Durumunuz ile ilgili prosedürü havayolunun internet sayfasından öğrenmeniz mümkün.

Yiyecek,içecek ve ikram

Biletinizi alırken, yolculuğunuzun mesafesine göre yemek siparişinizi vermekte fayda var.Jetairfly ile yaptığınız kısa ve orta mesafede ki yolculuklarınızda yemek, bilet ücretine dahil değildir, uzun mesafeli yolculuklarda ise yemek bilet ücretine dahildir.Özel bir durumunuz var ve farklı yemek sipariş etmek istiyorsanız, siparişinizi uçuşunuzdan 3 gün önce vermeniz gerekmekte.

Tuifly.be

4,5/5
2994 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.