Harita

TUIfly uçak bileti

TUIfly Havayolları 2007 yılında Almanya’da kurulan düşük maliyetli uçuşlar sağlayan bir havayolu şirketidir. Tamamı Boeing 737lerden oluşan 30 uçaklık filosuyla, Avrupa, Afrika ve dönemsel olarak bazı Asya ülkelerinde 39 ayrı destinasyona charter ve tarifeli uçuşlar düzenlemektedir. TUIfly’ın genel merkezi Hannover Havaalanı ve Lower Saxony’de bulunmaktadır.  

Neden TUIfly

Check-in işlemleri

TUIfly’la yapacağınız uçuşlarda online check-in yapabilirsiniz. Rezervasyon numarası ve kimlik bilgilerinizle havayolu şirketinin kurumsal web sitesi üzerinden işleminizi kolaylıkla yapabilir, biniş kartınızın çıktısını alabilirsiniz. Online check-in sırasında zorluk yaşamanız durumunda, havaalanında bulunan TUIfly kontuar görevlileri, check-in işleminiz için yardımcı olacaktır. Online check-in işlemi, uçuş saatinizden 30 saat önce başlar ve uçuşunuza bir saat kala sona erer. Online check-in, havaalanında geçireceğiniz zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Uzun check-in kuyruklarında zamanınızı boşuna harcamayın.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

Kabin bagajınızın, koltuk altında veya baş üstünde bulunan bölümlere yerleştirilmesi gerekmektedir. Kabin bagajınızın 55cm x 40cm x 20cm boyutlarında olması ve 6 kiloyu aşmaması gerekmektedir. Kabin bagajınızda taşıyacağınız eşyalarla ilgili genel kuralları uçuşunuz öncesinde inceleyiniz. Ekonomi sınıfında uçan yolcular için serbest bagaj hakkı 20 kilo ile sınırlıdır. Ekonomi Premium sınıfı biletlerde bu hak 30 kilodur. Seyahatinizde ücretsiz bagaj hakkınızı aşan ağırlıklarınız varsa endişelenmenize gerek yok. Fazla bagajlarınız için, TUIfly kurumsal web sitesi üzerinden ek bagaj rezervasyonu ve ödemenizi yapın. Online rezervasyon sayesinde çok yüksek oranda tasarruf edin. Son derece kolay bir şekilde yapacağınız bu işlem için firmanın web sitesini ziyaret ediniz.

Koltuk seçimi:

TUIfly kartla yapacağınız koltuk seçimi işlemine, XL koltuklar hariç, herhangi bir ücret ödemezsiniz. Gideceğiniz yöne göre değişen koltuk ücretlerinden bazıları şöyledir: Yunanistan, Portekiz, İspanya, Türkiye, Bulgaristan, Tunus, Malta ve Kıbrıs yönüne yapılan uçuşlarda standart koltuk ücreti 12 Euro, geniş koltuk ücreti 20 Euro’dur. Mısır ve Fas yönüne yapılan uçuşlarda ise standart koltuk ücreti 15 Euro, geniş koltuk ücreti 25 Euro’dur.

Yiyecek, içecek ve ikram:

TUIfly uçuşlarında ücretsiz yiyecek ve içecek servisi uçuş yaptığınız yöne ve uçuş sürenize göre değişiklik gösterebilir. Havayolu şirketinin kurumsal web sitesi üzerinden menüler arasından yapacağınız seçimlerle uçuş sürenizi bir şölene çevirebilirsiniz. Özel bir diyet uyguluyorsanız vejetaryen, diyabetik, laktoz veya glüten içermeyen yiyeceklerinizi TUI kurumsal web sitesi üzerinden seçebilirsiniz. Ekonomi Premium sınıfı biletlerle yapacağınız uçuşlarda konforunuz garanti altında. Geniş koltuklarınıza kurulup, sizin için hazırlanan leziz yemeklerin tadına bakın. Daha fazla bilgi edinmek için TUIfly kurumsal web sitesini mutlaka inceleyin.

TUIfly

4,5/5
1418 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.