Harita

transavia uçak bileti

Transavia Havayolları 1965 yılında Hollanda’da Transavia Holland adıyla kurulmuş, düşük maliyetli uçak seferleri düzenleyen bir havayolu firmasıdır. 2003 yılından sonra KLM tarafından tamamı satın alınarak, Air France KLM Grubun bir üyesi haline gelmiştir. Transavia, Kış aylarında Avrupa’da kar sporları yapılan ülkelere, yaz aylarında ise genellikle Akdeniz ülkelerine, tatil amaçlı gezilerde sıkça kullanılan bir havayolu şirketidir. Transavia Havayolları, konusunda Hollanda’da, pazar lideridir. Transavia genel merkezi, Hollanda’da bulunan Amsterdam, Schiphol, Roterdam-The Hague ve Eindhoven havaalanlarındadır. Kış sezonunda Hollanda, Belçika ve Almanya’da bulunan havaalanlarından Alp Dağları yönüne operasyonlar yapılmaktadır. 

Neden Transavia

Check-in işlemleri

Transavia’yla yapacağınız uçuşlarda check-in işlemlerinizi online yapabilirsiniz. Firmanın web sitesine check-in işlemi için gerekli bilgileri girin ve biniş kartınızın çıktısını alın, bu kadar basit! Uçuş saatinizden 24 saat önce başlayan online işlem aralığı, uçuş saatinizden 4 saat önce sona erecektir. Uçuş saatinizden 2,5 saat önce başlayıp, 40 dakika önce biten zaman aralığında, havaalanlarında bulunan kiosklardan check-in işleminizi yapabilirsiniz. Gerekli olan uçuş referans numaranız ve kimliğinizi mutlaka yanınızda bulundurunuz. Havaalanında check-in yapacaksanız, referans numaranız, kimlik veya pasaportunuzla kontuar görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz. Uçuş saatinden 2 saat önce açılan check-in kontuarı, uçuş saatinden 40 dakika önce kapanacaktır. Bazı havaalanlarında check-in kontuarının açılış ve kapanış saatleri farklı olabilir, uçuş yönünüze göre firmanın web sitesinden kontrolünüzü yapınız.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

10 kiloyu aşmayan bir adet kabin bagajı hakkınız mevcut. Tavsiye edilen boyuttaki bagajınız 40x25x20 cm boyutlarında olmalıdır. 55x35x25 cm boyutlarında olan el çantasını, kalabalık uçuşlarda kargo bölümüne alınması kaydıyla, kabine almanız mümkün olabilir. El bagajlarında taşınan eşyaların Avrupa Birliği güvenlik kurallarına uygun olması gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. Uçak altında taşınacak bavullarınızla ilgili; online rezervasyon sırasında öngörülebilecek bavul sayınızı belirtiniz ve ödemenizi yapınız. Bu işlemi havaalanında yaparsanız çok daha fazla ücret ödemek zorunda kalacağınızı hatırlatmak isteriz. Kilo başına uygulanacak tarife için havayolu şirketinin web sitesiniz ziyaret ediniz.

Koltuk seçimi

Online check-in sırasında uçak tipine göre hazırlanmış yerleşim şemasından koltuk seçim işleminizi yapabilirsiniz.

Yiyecek, İçecek ve İkram:

Transavia’yla yapacağınız uçuşlarda, kabin görevlileri tarafından sunulan uygun fiyatlı yiyecek/içecek menülerini inceleyin ve uçuş sürenizi daha konforlu hale dönüştürecek lezzetlere kolayca ulaşın.

Biletleme Ücreti

Gideceğiniz yöne göre biletinize yansıyacak olan ücretlendirme için lütfen Transavia Havayolları kurumsal web sitesinin ilgili bölümünü ziyaret ediniz.

transavia

5,0/5
12556 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.