Harita

Jet Airways uçak bileti

Jet Havayolları, Sırbistan’ın ulusal havayolu şirketidir. Eski Yugoslavya’nın da ulusal havayolu şirketi olan Jat, günümüzde yurt içi , bölgesel ve uluslararası olmak üzere 39 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Jat’ın uçuş noktaları arasında, Kuzey Afrika, Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri bulunmaktadır. Jat’ın genel merkezi başkent Belgrat, Nikola Tessa Havaalanı’dır. Jat’ın uçuş filosu 16 uçaktan oluşmaktadır. Jet Havayolları, 2013 yılından beri Air Serbia olarak anılmaktadır. 

Neden Jet Airways

Check-in işlemleri

Jet Havayolları ile gerçekleştireceğiniz uçuşlarda, check-in işleminizi online veya klasik yöntemlerle havaalanlarında yapabilirsiniz. Ev veya ofis konforunuzda, Jat kurumsal web sitesi üzerinden yapacağınız check-in işlemi size zaman kazandıracaktır. Mobil check-in işlemiyle de akıllı telefonunuza gelecek olan e-biniş kartı sayesinde zamandan tasarruf etmeniz mümkün. Eğer web üzerinden yapılan işlemlere yabancıysanız, havaalanlarında bulunan Jat Havayolları görevlileri size check-in konusunda yardımcı olacaktır. Uçuş yönünüze göre değişen check-in zamanlamalarını, firmanın web sitesi üzerinden veya biletinizi satın aldığınız acentelerden öğrenebilirsiniz.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme:

Jet havayolları ile yapacağınız uçuşlarda, serbest ve ücretli bagaj uygulamaları bir takım kurallarla sınırlanmıştır. Biletinizin sınıfına göre değişen kurallardan bazıları aşağıdaki gibidir. Ekonomi sınıfında uçan yetişkinler için maksimum 8 kilo olan 1 parça kabin bagajı ücretsizdir. Yolcular bu bagajlarını baş üzerinde yer alan dolaplara veya önlerindeki koltuk altına koyabilirler. Bu hak, 2 yaş üzeri çocuklarınız için de geçerlidir. Business sınıfında ücretsiz kabin bagajı hakkınız 2 parça, parça başına 12 kilo olarak sınırlandırılmıştır. 2 yaş üstü çocuklarınız için de bu hak yetişkinlerle aynıdır. Buna ek olarak hem ekonomi hem de business sınıfında uçan yolcular, uçak içine 1 adet lap-top, evrak çantası veya kadın çantasını ücretsiz olarak alabilirler. Bagaj boyutları 55 x 40 x 20 cm boyutlarını geçmemelidir. 2 yaş altı çocuklarınızın ücretsiz kabin bagajı hakkı bulunmamaktadır. Uçak altına alınacak ücretsiz bagaj hakkınız; Ekonomi sınıfı uçuşlarda yetişkinler ve 2 yaş üzeri çocuklar için 1 parça, 23 kilo, toplamda 158 cm’yi geçmeyecek şekilde olmalıdır. 2 yaş altı çocuklarınız için 1 adet 23 kiloya kadar bagaj hakkınız mevcuttur. Business sınıfında yapacağınız uçuşlarda yetişkinler ve 2 yaş üzeri çocuklar için 2 parça bavul, parça başına maksimum 32 kiloyu geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır. 2 yaş altı çocuklarınız için ise 1 adet 32 kiloyu aşmayan bagaj hakkınız mevcuttur. Bagaj boyutlarınızın ölçüleri toplamda 158 cm boyutlarını aşmamalıdır.

Koltuk seçimi:

Jet Havayolları ile yapacağınız uçuşlarda, uçuş saatinize 24 saat ile 2 saat kala arasında firmanın internet sitesi üzerinden online koltuk seçim işlemi yapabilirsiniz.

Yiyecek, içecek, ikram

Jet Havayolları, yolcularına geniş bir yiyecek ve içecek menü yelpazesini ücretsiz olarak sunmaktadır. Özel menü taleplerinizi uçuş saatinizden 24 saat öncesine kadar, firmanın web sitesi üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz.

Jet Airways

4,0/5
2255 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.