Harita

Frontier Airlines uçak bileti

Amerika Birleşik Devletleri`nin yerel bir havayolu şirketi olan Frontier Havayolu,1994 yılında hizmet vermeye başladı.Düşük maliyetli bir havayolu şirketi olan Frontier Havayolları, 20 yıllık deneyimi ile Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kosta Rika,Jameika ve Dominik Cumhuriyeti olmak üzere yaklaşık 80 noktaya uçmaktadır.

3800 çalışanı,53 adet Airbus tan oluşan filosu ile Denver merkezli olmak üzere günde 350 uçuş gerçekleştirmektedir.

Havayolu, vahşi yaşama destek amaçlı, farklı bir konsept geliştirdi ve uçakalarında vahşi yaşam temasını kullanmıştır.Şu anda 50 den fazla hayvan fotoğrafı, Frontier filosunda gökyüzünü renklendirmekte. 

Neden Frontier Airlines

Check-in işlemleri

Check-in işlemlerinizi havaalanında veya internet üzerinden online check in seçeneğini kullanarak yaptırabilirsiniz.Kolay ve hızlı bir yöntem olan Online check-in süreniz, uçuş saatinizden 24 saat önce başlamakta ve uçuş saatine 45 dakika kala sona ermektedir. Online check in ile biniş kartınızın çıktısını da alabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Check in işlemlerinizi havaalanında, kiosklarda veya Frontier kontuarlarında yaptıracaksanız, en az iki saat önce havaalanında bulunmanız gerektiğini unutmayın.

Koltuk seçimi

Uçak biletinizi alırken, koltuk seçiminizi de yapmanız mümkün.Bilet sınıfınıza ve seçeceğiniz koltuğa bağlı olmak üzere ücret uygulanması mümkün.Frontier Havayolları yolcularına üç farklı seçenek sunmakta. Belli bir ücret karşılığı seçme şansınız olan Strech seçeneği, daha fazla hareket alanı olanağı sunan aralığı geniş koltuklar, Selec seçeneği ile ücret karşılığı uçağın orta kısımdaki koltuklardan seçiminizi yaparak, varış noktasında uçağı daha erken terketme şansına sahip olabilirsiniz.Standart seçeneği ile çıkış sırasının arkasında kalan koltuklardan ücretsiz koltuk seçiminizi yapmanız mümkün.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

Frontier Havayolları ile uçuşlarınızda biletinizin sınıfına bağlı olarak bagaj hakkınız ve ücretlendirme farlılık göstermektedir. Ekonomi sınıfı için bagaj ücretinizi online ödemeniz durumunda indirim sözkonusu olacaktır.Havaalanında check in sırasında ödemeniz halinde ücret yükselmekte. Bagaj ücretlendirmesi check in yapılan parça adedine ve kilosuna göre yapılmaktadır. Bagaj hakkı ile ilgili tüm detayları havayollarının kurumsal internet sayfasında bulmanız mümkün. Yanınıza alabileceğiniz kabin bagajı ise yine bilet sınıfınıza ve bagaj ödemesini online veya havaalanında yapma durumu ile bağlantılı olarak değişiklik göstermekte. Kabin bagajı ağırlık ve ebatları; 15kg ve büyük çantalarda 16 x 10 x 24 cm, şahsi el çantaları için ise 18 x 8 x 14 cm olarak belirlenmiştir.

Yiyecek,içecek ve ikram

Frontier Havayolları ile yolculuklarınızda hafif yiyeceklerden oluşan yiyecek ve içecek servis ücretleri bilet sınıfınıza bağlı olarak değişmektedir. Alkollü, alkolsüz ve sıcak içecek seçenekleri sunan havayolu, aperatiflerde de tercihlerinize göre farklı seçenekler ile servis vermekte. Frontier Havayolları ile seyahatlerinizde uçuş sırasında yapılacak ödemelerde yalnızca kredi kartı ödemeleri kabul edilmekte.

Frontier Airlines

4,0/5
673 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.