Harita

Aero Contractors uçak bileti

Aero Limited ya da kısaca Aero, Nijerya`nın Ikeja Murtala Muhammed Uluslararası Havaalanı`ndan tarifeli ve charter seferler düzenleyen bir havacılık şirketi. 1959 yılında kurulmuş ve resmi olarak 1960 yılında Nijerya'da tescil edilmiştir.Bir Hollanda şirketi olarak kurulan Aero, 1973 yılında % 40 1976 yılında da % 60 2010 yılında ise tamamen Nijerya tarafından satın alınmış ve havacılık sektöründe hergün biraz daha güçlenen yerini almıştır. Aero, yurt içi ve yurt dışı uçak seferlerinin yanısıra Nijerya'nın geniş petrol ve gaz sektörüne helikopter servisleri ile de büyük ölçüde destek vermektedir.

Aero son derece uygun fiyatlı uçuş hizmetleri, kaliteli servisi, online hizmetleri ile 17 uçaktan oluşan filosu ile yolcularına dünya standartlarında havacılık hizmetlerini sunmaya odaklanmıştır. 

Neden Aero Airlines

Check-in işlemleri

Yolcularına her türlü kolaylığı ve konforu sağlamayı ilke edinen Aero, uçuşlarınızda check-in işlemlerinizi havaalanında yaptırabileceğiniz gibi, internet kullanabileceğiniz herhangi bir ortamdan, online check in hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Uçuş saatinden 48 saat önce başlar online check in süreniz ve son 2 saat öncesine kadar devam eder. Ayrıca akıllı telefonunuzdan da check in yapma şansınız var. Check-in işleminizi havaalanında yapacaksanız eğer, özellikle yurt dışı uçuşlarında havaalanına en az 2-3 saat önceden gitmelisiniz, aksi takdirde uzun kuyruklarla karşılaşabilirsiniz, belirtilen süre içinde check in işlemlerinizi yaptırmamanız durumunda sözkonusu uçuş için hakkınızı kaybedebilirsiniz.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

Aero Havayolları`nın yolcularına verdiği bagaj hakkı Business sınıfı için 30kg ve Ekonomi sınıfı için 20kg dır. Belirlenen ağırlık sınırının aşılması durumunda ek ücret talep edilecektir ancak biletinizi alırken veya yola çıkmadan önce internet üzerinden ek bagaj hakkı satın alma şansınız var ve ek bagaj hakkınızı önceden almanız durumunda, havaalanında ödemek durumunda kalacağınız ücretten çok daha düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Kabin bagajı için ise 6kg ağırlığında ve 45cm x 33cm x 20cm ölçülerinde 1 parça taşıma hakkınız mevcut. Kabin bagajında taşınması sakıncalı objeler ile ilgili havayollarının internet sayfasından veya biletinizi aldığınız seyahat acentasından ayrıntılı bilgi almanız mümkün.

Koltuk seçimi

Aero havayollarında her uçuş öncesi koltuklar havayolları tarafından check in sırasında belirlenir. Uçağa erken binmek için hassas bir durum sözkonusu ise, havayollarının kontuarına en az 30 dakika önce talepte bulunarak gerekli yardımı almanız mümkün. Aero Havayolları güvenlik sebebiyle, uçuş öncesi ve uçuş süresince koltuk degiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Gerekli durumlarda koltuk değişikliği yapılabilmektedir. Acil çıkışların yanında yer alan koltuklar, hareket kabiliyeti sınırlı yolcular, bebekli yolcular, 16 yaş altında ki yolcular için güvenlik ve emniyet açısından uygun değildir.

Yiyecek,içecek ve ikram

Aero havayollarında, yiyecek, içecek servisi ücrete tabidir. Menüden oldukça doyurucu ve lezzetli yiyecek ve içeçek çeşitlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Ancak kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır, bu sebeple yanınızda para bulundurmakta yarar var. Sağlık veya farklı sebeplerle yiyecek sınırlamasına tabi iseniz özel yemek siparişinizi uçuşunuzdan once vermeniz gerekmektedir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.