Harita

 San Salvador Havaalanı

San Salvador Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da San Salvador Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, San Salvador Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, San Salvador Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da San Salvador Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. San Salvador havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin San Salvador havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak San Salvador Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size San Salvador Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner San Salvador Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz San Salvador uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer San Salvador Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size San Salvador şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak San Salvador şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

San Salvador yakınındaki havaalanları

 San Salvador şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:74° 31' 59'' W
Enlem:24° 3' 36'' N
IATA kodu:ZSA
ICAO kodu:MYSM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.