Harita

 Osorno Havaalanı

Osorno Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Osorno Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Osorno Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Osorno Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Osorno Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Osorno havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Osorno havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Osorno Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Osorno Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Osorno Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Osorno uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Osorno Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Osorno şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Osorno şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Osorno yakınındaki havaalanları

 Osorno şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Osorno Havaalanı

Adres:
Osorno,
CHILE

Telefon:+56 (0)64 247555

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 3' 20'' W
Enlem:40° 36' 28'' S
IATA kodu:ZOS
ICAO kodu:SCJO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.