Harita

 Zanzibar Havaalanı

Zanzibar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Zanzibar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Zanzibar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Zanzibar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Zanzibar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Zanzibar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Zanzibar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Zanzibar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Zanzibar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Zanzibar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Zanzibar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Zanzibar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Zanzibar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Zanzibar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Zanzibar yakınındaki havaalanları

 Zanzibar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Zanzibar Havaalanı

Adres:
PO Box 266,
Zanzibar,
TANZANIA

Telefon:+255 (0)54 32001

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 13' 18'' E
Enlem:6° 13' 9'' S
IATA kodu:ZNZ
ICAO kodu:HTZA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.