Harita

 Zagreb Havaalanı

Zagreb Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Zagreb Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Zagreb Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Zagreb Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Zagreb Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Zagreb havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Zagreb havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Zagreb Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Zagreb Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Zagreb Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Zagreb uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Zagreb Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Zagreb şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Zagreb şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Zagreb yakınındaki havaalanları

 Zagreb şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Zagreb Havaalanı

Adres:
Pleso b b,
10150 Zagreb,
CROATIA

Telefon:+385 (0)1 4562222
Faks:+385 (0)1 6265648

Web Sitesi:

Sahibi:
Zagreb Airport, Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 4' 13'' E
Enlem:45° 44' 35'' N
IATA kodu:ZAG
ICAO kodu:LDZA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.