Harita

 Zadar Havaalanı

Zadar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Zadar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Zadar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Zadar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Zadar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Zadar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Zadar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Zadar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Zadar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Zadar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Zadar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Zadar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Zadar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Zadar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Zadar yakınındaki havaalanları

 Zadar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Zadar Havaalanı

Adres:
PO Box 367,
23000 Zadar,
CROATIA

Telefon:+385 (0)23 205800
Faks:+385 (0)23 205809

Web Sitesi:

Sahibi:
Zadar Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 21' 24'' E
Enlem:44° 5' 52'' N
IATA kodu:ZAD
ICAO kodu:LDZD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.