Harita

 Victoria International Havaalanı

Victoria International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Victoria International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Victoria International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Victoria International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Victoria International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Victoria International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Victoria International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Victoria International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Victoria International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Victoria International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Victoria International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Victoria International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Victoria şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Victoria şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Victoria International yakınındaki havaalanları

 Victoria International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Victoria International Havaalanı

Adres:
201-1640 Electra Blvd,
Sidney,
BC,
V8L 5V4,
CANADA

Telefon:+1 (1)250 9537500
Faks:+1 (1)250 9537509

Web Sitesi:

Sahibi:
Victoria Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:123° 25' 24'' W
Enlem:48° 38' 54'' N
IATA kodu:YYJ
ICAO kodu:CYYJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.