Harita

 Charlottetown Havaalanı

Charlottetown Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Charlottetown Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Charlottetown Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Charlottetown Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Charlottetown Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Charlottetown havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Charlottetown havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Charlottetown Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Charlottetown Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Charlottetown Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Charlottetown uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Charlottetown Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Charlottetown şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Charlottetown şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Charlottetown yakınındaki havaalanları

 Charlottetown şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Charlottetown Havaalanı

Adres:
250 Maple Hills Avenue,
Suite 132,
Charlottetown,
PE,
C1C 1N2,
CANADA

Telefon:+1 (1)902 5667997
Faks:+1 (1)902 5667929

Web Sitesi:

Sahibi:
Charlottetown Airport Authority Inc

 Konum Bilgileri

Boylam:63° 7' 50'' W
Enlem:46° 17' 9'' N
IATA kodu:YYG
ICAO kodu:CYYG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.