Harita

 Penticton Havaalanı

Penticton Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Penticton Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Penticton Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Penticton Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Penticton Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Penticton havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Penticton havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Penticton Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Penticton Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Penticton Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Penticton uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Penticton Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Penticton şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Penticton şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Penticton yakınındaki havaalanları

 Penticton şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Penticton Havaalanı

Adres:
Comp 2,
Site 30,
RR 2,
Penticton,
BC,
V2A 6J7,
CANADA

Telefon:+1 (1)250 4926042
Faks:+1 (1)250 4926334

 Konum Bilgileri

Boylam:119° 36' 0'' W
Enlem:49° 27' 52'' N
IATA kodu:YYF
ICAO kodu:CYYF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.