Harita

 Whitehorse Havaalanı

Whitehorse Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Whitehorse Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Whitehorse Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Whitehorse Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Whitehorse Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Whitehorse havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Whitehorse havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Whitehorse Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Whitehorse Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Whitehorse Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Whitehorse uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Whitehorse Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Whitehorse şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Whitehorse şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Whitehorse yakınındaki havaalanları

 Whitehorse şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Whitehorse Havaalanı

Adres:
Government of Yukon,
03-16 Mezzanine Level,
75 Barkley-Grow Crescent,
Whitehorse,
Yukon Territory,
Y1A 6E6,
CANADA

Telefon:+1 (1)867 6678440
Faks:+1 (1)867 6678446

Sahibi:
Government of Yukon

 Konum Bilgileri

Boylam:135° 4' 0'' W
Enlem:60° 43' 0'' N
IATA kodu:YXY
ICAO kodu:CYXY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.