Harita

 Saskatoon Havaalanı

Saskatoon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Saskatoon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Saskatoon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Saskatoon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Saskatoon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Saskatoon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Saskatoon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Saskatoon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Saskatoon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Saskatoon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Saskatoon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Saskatoon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Saskatoon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Saskatoon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Saskatoon yakınındaki havaalanları

 Saskatoon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Saskatoon Havaalanı

Adres:
Suite 1,
2625 Airport Drive,
Saskatoon,
Saskatchewan,
S7L 7L1,
CANADA

Telefon:+1 (1)306 9754274
Faks:+1 (1)306 9754233

Web Sitesi:

Sahibi:
Saskatoon Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 40' 59'' W
Enlem:52° 10' 0'' N
IATA kodu:YXE
ICAO kodu:CYXE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.