Harita

 Winnipeg Havaalanı

Winnipeg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Winnipeg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Winnipeg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Winnipeg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Winnipeg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Winnipeg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Winnipeg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Winnipeg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Winnipeg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Winnipeg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Winnipeg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Winnipeg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Winnipeg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Winnipeg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Winnipeg yakınındaki havaalanları

 Winnipeg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Winnipeg Havaalanı

Adres:
Room 249 Administration Building,
2000 Wellington Avenue,
Winnipeg,
Manitoba,
R3H 1C2,
CANADA

Telefon:+1 (1)204 9879400
Faks:+1 (1)204 9879401

Web Sitesi:

Sahibi:
Winnipeg Airports Authority Inc.

 Konum Bilgileri

Boylam:97° 14' 20'' W
Enlem:49° 54' 29'' N
IATA kodu:YWG
ICAO kodu:XXXX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.