Harita

 Saint John Havaalanı

Saint John Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Saint John Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Saint John Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Saint John Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Saint John Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Saint John havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Saint John havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Saint John Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Saint John Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Saint John Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Saint John uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Saint John Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Saint John şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Saint John şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Saint John yakınındaki havaalanları

 Saint John şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Saint John Havaalanı

Adres:
4180 Loch Lomond Road,
Saint John,
New Brunswick,
E2N 1L7,
CANADA

Telefon:+1 (1)506 6385555
Faks:+1 (1)506 6385550

Web Sitesi:

Sahibi:
Saint John Airport Inc

 Konum Bilgileri

Boylam:65° 52' 59'' W
Enlem:45° 19' 0'' N
IATA kodu:YSJ
ICAO kodu:CYSJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.