Harita

 Regina Havaalanı

Regina Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Regina Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Regina Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Regina Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Regina Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Regina havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Regina havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Regina Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Regina Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Regina Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Regina uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Regina Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Regina şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Regina şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Regina yakınındaki havaalanları

 Regina şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Regina Havaalanı

Adres:
1st Floor,
Air Terminal Building,
#1-5201 Regina Avenue,
Regina,
Saskatchewan,
S4W 1B3,
CANADA

Telefon:+1 (1)306 7617555
Faks:+1 (1)306 7617571

Web Sitesi:

Sahibi:
Regina Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:104° 39' 11'' W
Enlem:50° 25' 59'' N
IATA kodu:YQR
ICAO kodu:CYQR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.