Harita

 Ottawa International Havaalanı

Ottawa International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ottawa International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ottawa International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ottawa International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ottawa International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ottawa International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ottawa International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ottawa International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ottawa International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ottawa International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ottawa International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ottawa International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ottawa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ottawa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ottawa International yakınındaki havaalanları

 Ottawa International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ottawa International Havaalanı

Adres:
1000 Airport Parkway Private,
Suite 2500,
Ottawa,
Ontario,
K1V 9B4,
CANADA

Telefon:+1 (1)613 2482000
Faks:+1 (1)613 2482012

Web Sitesi:

Sahibi:
Ottawa Macdonald-Cartier Int´l Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 40' 22'' W
Enlem:45° 19' 14'' N
IATA kodu:YOW
ICAO kodu:CYOW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.