Harita

 Kitchener/Waterloo Havaalanı

Kitchener/Waterloo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kitchener/Waterloo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kitchener/Waterloo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kitchener/Waterloo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kitchener/Waterloo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kitchener/Waterloo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kitchener/Waterloo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kitchener/Waterloo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kitchener/Waterloo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kitchener/Waterloo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kitchener/Waterloo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kitchener/Waterloo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Toronto şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Toronto şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kitchener/Waterloo yakınındaki havaalanları

 Kitchener/Waterloo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kitchener/Waterloo Havaalanı

Adres:
4881 Fountain Street North,
PO Box 160,
Breslau,
Ontario,
N0B 1M0,
CANADA

Telefon:+1 (1)519 6482256
Faks:+1 (1)519 6483540

Web Sitesi:

Sahibi:
Waterloo Regional Airport

 Konum Bilgileri

Boylam:80° 22' 42'' W
Enlem:43° 27' 38'' N
IATA kodu:YKF
ICAO kodu:CYKF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.