Harita

 Yiwu Havaalanı

Yiwu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Yiwu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Yiwu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Yiwu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Yiwu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Yiwu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Yiwu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Yiwu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Yiwu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Yiwu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Yiwu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Yiwu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Yiwu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Yiwu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Yiwu yakınındaki havaalanları

 Yiwu şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:120° 3' 0'' E
Enlem:29° 16' 0'' N
IATA kodu:YIW
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.