Harita

 Halifax International Havaalanı

Halifax International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Halifax International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Halifax International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Halifax International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Halifax International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Halifax International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Halifax International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Halifax International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Halifax International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Halifax International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Halifax International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Halifax International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Halifax şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Halifax şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Halifax International yakınındaki havaalanları

 Halifax International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Halifax International Havaalanı

Adres:
1 Bell Boulevard,
Enfield,
Nova Scotia,
B2T 1K2,
CANADA

Telefon:+1 (1)902 8734422
Faks:+1 (1)902 8734750

Web Sitesi:

Sahibi:
Halifax Int´l Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:63° 31' 0'' W
Enlem:44° 52' 59'' N
IATA kodu:YHZ
ICAO kodu:CYHZ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.