Harita

 Kingston Havaalanı

Kingston Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kingston Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kingston Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kingston Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kingston Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kingston havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kingston havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kingston Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kingston Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kingston Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kingston uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kingston Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kingston şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kingston şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kingston yakınındaki havaalanları

 Kingston şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kingston Havaalanı

Adres:
1114 Len Birchall Way,
Kingston,
ONT,
K7M 4M1,
CANADA

Telefon:+1 (1)613 3896404
Faks:+1 (1)613 3844399

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 35' 54'' W
Enlem:44° 13' 23'' N
IATA kodu:YGK
ICAO kodu:CYGK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.