Harita

 Iqaluit Havaalanı

Iqaluit Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Iqaluit Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Iqaluit Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Iqaluit Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Iqaluit Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Iqaluit havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Iqaluit havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Iqaluit Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Iqaluit Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Iqaluit Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Iqaluit uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Iqaluit Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Iqaluit şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Iqaluit şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Iqaluit yakınındaki havaalanları

 Iqaluit şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Iqaluit Havaalanı

Adres:
PO Box 1000,
Station 720,
Iqaluit,
NT,
X0A 0H0,
CANADA

Telefon:+1 (1)867 9795224
Faks:+1 (1)867 9796985

Sahibi:
Government of Nunavut

 Konum Bilgileri

Boylam:68° 33' 50'' W
Enlem:63° 45' 7'' N
IATA kodu:YFB
ICAO kodu:CYFB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.