Harita

 Nanaimo Havaalanı

Nanaimo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nanaimo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nanaimo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nanaimo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nanaimo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nanaimo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nanaimo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nanaimo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nanaimo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nanaimo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nanaimo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nanaimo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nanaimo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nanaimo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nanaimo yakınındaki havaalanları

 Nanaimo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nanaimo Havaalanı

Adres:
Box 149,
Cassidy,
Vancouver Island,
V0R 1H0,
CANADA

Telefon:+1 (1)250 2452157
Faks:+1 (1)250 2454308

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:123° 52' 0'' W
Enlem:49° 3' 0'' N
IATA kodu:YCD
ICAO kodu:CYCD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.