Harita

 Xiamen Havaalanı

Xiamen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Xiamen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Xiamen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Xiamen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Xiamen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Xiamen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Xiamen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Xiamen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Xiamen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Xiamen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Xiamen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Xiamen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Xiamen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Xiamen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Xiamen yakınındaki havaalanları

 Xiamen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Xiamen Havaalanı

Adres:
Xiamen 361006,
Fujian,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)592 5706017

 Konum Bilgileri

Boylam:118° 7' 40'' E
Enlem:24° 32' 39'' N
IATA kodu:XMN
ICAO kodu:ZSAM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.