Harita

 Matahora Havaalanı

Matahora Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Matahora Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Matahora Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Matahora Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Matahora Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Matahora havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Matahora havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Matahora Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Matahora Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Matahora Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Matahora uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Matahora Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Wangi Wangi (Wakatobi) şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Wangi Wangi (Wakatobi) şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Matahora yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:123° 38' 7'' E
Enlem:5° 17' 28'' S
IATA kodu:WNI
ICAO kodu:WAWD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.