Harita

 Vaxjo Havaalanı

Vaxjo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Vaxjo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Vaxjo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Vaxjo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Vaxjo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Vaxjo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Vaxjo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Vaxjo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Vaxjo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Vaxjo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Vaxjo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Vaxjo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Vaxjo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Vaxjo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Vaxjo yakınındaki havaalanları

 Vaxjo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Vaxjo Havaalanı

Adres:
Smaland Airport,
S-355 93 Växjö,
SWEDEN

Telefon:+46 (0)470 758500
Faks:+46 (0)470 758509

Web Sitesi:

Sahibi:
Växjö Flygplats AB

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 43' 59'' E
Enlem:56° 55' 59'' N
IATA kodu:VXO
ICAO kodu:ESMX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.