Harita

 Verona International Havaalanı

Verona International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Verona International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Verona International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Verona International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Verona International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Verona International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Verona International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Verona International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Verona International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Verona International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Verona International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Verona International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Verona şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Verona şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Verona International yakınındaki havaalanları

 Verona International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Verona International Havaalanı

Adres:
Aeroporto Valerio Catullo,
I-37060 Caselle di Sommacampagna (VR),
ITALY

Telefon:+39 (0)45 8095666
Faks:+39 (0)45 8619074

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporto Verona Villafranca S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:10° 53' 18'' E
Enlem:45° 23' 44'' N
IATA kodu:VRN
ICAO kodu:LIPX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.