Harita

 Volos Havaalanı

Volos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Volos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Volos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Volos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Volos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Volos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Volos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Volos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Volos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Volos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Volos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Volos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Volos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Volos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Volos yakınındaki havaalanları

 Volos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Volos Havaalanı

Adres:
37400 Almyros - Magnisia,
GREECE

Telefon:+30 (0)24280 76886
Faks:+30 (0)24280 78111

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:22° 47' 39'' E
Enlem:39° 13' 10'' N
IATA kodu:VOL
ICAO kodu:LGBL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.