Harita

 Vilnüs Havaalanı

Vilnüs Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Vilnüs Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Vilnüs Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Vilnüs Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Vilnüs Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Vilnüs havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Vilnüs havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Vilnüs Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Vilnüs Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Vilnüs Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Vilnüs uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Vilnüs Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Vilnüs şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Vilnüs şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Vilnüs yakınındaki havaalanları

 Vilnüs şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Vilnüs Havaalanı

Adres:
Rodunios Kelias Street 10A,
LT-02189 Vilnius,
LITHUANIA

Telefon:+370 (0)5 2739305
Faks:+370 (0)5 2329122

Web Sitesi:

Sahibi:
State Enterprise Vilnius International Airport

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 16' 59'' E
Enlem:54° 37' 59'' N
IATA kodu:VNO
ICAO kodu:EYVI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.