Harita

 Port Vila Havaalanı

Port Vila Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Port Vila Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Port Vila Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Port Vila Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Port Vila Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Port Vila havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Port Vila havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Port Vila Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Port Vila Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Port Vila Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Port Vila uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Port Vila Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Port Vila şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Port Vila şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Port Vila yakınındaki havaalanları

 Port Vila şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Port Vila Havaalanı

Adres:
PO Box 7115,
Port Vila,
VANUATU

Telefon:+678 (0)25111

Web Sitesi:

Sahibi:
Airports Vanuatu Limited

 Konum Bilgileri

Boylam:168° 19' 10'' E
Enlem:17° 41' 57'' S
IATA kodu:VLI
ICAO kodu:NVVV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.