Harita

 Vadso Havaalanı

Vadso Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Vadso Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Vadso Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Vadso Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Vadso Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Vadso havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Vadso havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Vadso Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Vadso Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Vadso Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Vadso uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Vadso Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Vadso şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Vadso şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Vadso yakınındaki havaalanları

 Vadso şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Vadso Havaalanı

Adres:
Avinor,
Vadsø Airport,
9811 Vadsø,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 035280
Faks:+47 (0)67 035281

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 50' 43'' E
Enlem:70° 3' 54'' N
IATA kodu:VDS
ICAO kodu:ENVD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.